Klimatizácie pre komerčné priestory

Samočistiaci systém

Tichý chod od 15 dB

UVC modul proti vírusom

Inteligentné ovládanie

Energetická úspornosť

V našej ponuke nájdete všetky dostupné typy klimatizačných jednotiek, či už potrebujete riešenie pre byt, dom, kanceláriu, obchodný alebo skladový priestor. 

Haier Pearl

Haier Flexis

Haier Expert

Kanálové

Podstropné

Kazetové

V našej ponuke nájdete všetky dostupné typy klimatizačných jednotiek, či už potrebujete riešenie pre byt ,dom, kanceláriu, obchodný alebo skladový priestor. 

Midea
Xtreme Save Pro

Midea
Breezless +

Midea
Breezless E +

Technické prevedenie

Ponúkame rôzne typy riešení, nechajte si od nás poradiť, ktoré riešenie je pre vás najvhodnejšie!

Single split

Single split pri klimatizáciách označuje systém, ktorý sa skladá z jednej vnútornej a jednej vonkajšej jednotky. Tento typ klimatizačného systému je určený na chladenie alebo kúrenie jednej miestnosti alebo menšej oblasti.

Multi split

Multi split klimatizačný systém je podobný single split systému, ale s jedným zásadným rozdielom: k jednej vonkajšej jednotke môže byť pripojených viac vnútorných jednotiek. Je určený na chladenie alebo kúrenie viacerých miestností alebo zón v budove súčasne.

Kombinované riešenia

Môžu zahŕňať kombináciu rôznych typov klimatizačných jednotiek, ako aj integráciu s inými systémami v budove, ako sú vykurovacie, vetracie a obnoviteľné energetické zdroje. Spolu zabezpečujú efektívne chladenie, vykurovanie a často aj ventiláciu a odvlhčovanie v budovách.